Науковці Інституту хімічних технологій оцінювали науково-дослідні роботи учнівської молоді Луганщини

З 20 по 21 лютого 2021 року протягом двох днів проходив другий етап (обласний) XXVII конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнівської молоді у 40 секціях 12 наукових відділень.

Роботи школярів з усієї Луганської області у складі журі оцінювали й викладачі Інституту хімічних технологій (м. Рубіжне).
Директор інституту, кандидат хімічних наук, доцент Павло АНДРЕЄВ очолював журі наукового відділення «Хімії та біології».

Завідувач кафедри вищої математики та комп’ютерних технологій, кандидат педагогічних наук Ірина СІТАК була головою журі наукових відділень – «Технічних наук» і «Комп’ютерних наук».

Роботою журі наукових відділень «Математики», «Економіки», «Фізики та астрономії» керувала доцент кафедри вищої математики та комп’ютерних технологій, кандидат фізико-математичних наук Лариса ХІЛЬКОВА. У складі журі також працювала завідувач кафедри економіки та підприємництва, кандидат економічних наук Олена ТАТАРЧЕНКО.

Доповіді в секціях наукового відділення «Екології та аграрних наук» у складі журі оцінювала доцент кафедри екології та технології полімерів, кандидат технічних наук Катерина ФАСТОВЕЦЬКА.

Юні науковці, чиї роботи були визнані найкращими, представлятимуть Луганську область на третьому (Всеукраїнському) етапі XXVII конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнівської молоді. Від щирого серця бажаємо їм призових місць та успіхів у подальшій науково-дослідній діяльності!
 


© 2003-2021 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх