Наука не знає кордонів

Масуд Абдо-Аллах Е.М. здобув ступінь магістра за спеціальністю Хімічні технології органічних речовин в Інституті хімічних технологій. З Лівії до навчального закладу міста Рубіжне його привів інтерес до наукових досліджень і любов до хімії.

В Інституті хімічних технологій ще під час навчання в магістратурі студенту Масуду Абдо-Аллаху пощастило познайомитися з людиною, цілком відданою хімічній науці – кандидатом хімічних наук, доцентом Ісаком Олександром Дем’яновичем. Під його керівництвом науковець-початківець захопився дослідженням хімізму синтезу нітрогенвмісних гетероциклічних сполук.

Поступово науково-дослідна робота Масуда Абдо-Аллаха сфокусувалася на синтезі похідних піримідину, що є лікарськими препаратами з досить широким спектром дії. Обговоривши зі своїм наставником доцентом Ісаком О.Д. перспективність використання 6-метилурацилу 6-МУ-5-СХ і його похідних для виготовлення пестицидів, гербіцидів і напівпродуктів для лікарських препаратів та актуальність проблеми розроблення екологічної технології виробництва цих сполук Масуд Абдо-Аллах прийняв рішення залишитися в Рубіжному після завершення магістратури та продовжити навчання в аспірантурі за спеціальністю 05.17.04 Технологія продуктів органічного синтезу.

Дослідження на тему «Основи хімії та технології 6-метилурацил-5-сульфохлориду та продуктів на його основі» було проведено під керівництвом завідувача кафедри екології та технології полімерів, доктора технічних наук, професора Попова Євгена Вадимовича і 28 січня 2021 року в Інституті хімічних технологій на засіданні спеціалізованої вченої ради К29.051.08 у форматі відео-конференції відбувся успішний захист науково-дослідної роботи Масуда Абдо-Аллаха Е.М. на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор Мельник Степан Романович (Національний університет «Львівська політехніка», професор кафедри технології органічних речовин) і кандидат технічних наук, доцент Бушуєв Андрій Сергійович (Державний заклад «Луганський Державний медичний університет», виконуючий обов’язки завідувача кафедри промислової фармації), члени спеціалізованої вченої ради позитивно оцінили роботу дисертанта, наукову новизну та практичне значення результатів проведеного дослідження.

Вітаємо нашого випускника Масуда Абдо-Аллаха Е.М. з успішним захистом і бажаємо йому не зупинятися на досягнутому та підкорювати нові вершини науки.
 


© 2003-2021 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх