Підсумки XIV Спартакіади серед колективів фізкультури підприємств, організацій та навчальних закладів міста

Вже в чотирнадцятий раз пролунали фанфари на честь найкращих спортсменів міста. И наш інститут знов попереду багатьох спортивних команд. Так, 16 грудня у міському палаці культури відбулася урочистість з нагоди закриття XIV Спартакіади серед колективів фізкультури підприємств, організацій та навчальних закладів міста. На святі подарунками та нагородами були відзначені найкращі спортсмени року, організації, які оказували поміч у проведенні спартакіади протягом року, а також найкращі спортсмени кожної команди, які внесли найбільший вклад у загальні результати команди.

Названі кращі спортсмени серед людей з обмеженими можливостями, а також команди, які стали кращими серед інших у загальному заліку. Атмосферу свята створювали артисти різних жанрів міського палацу культури.
Наш інститут брав участь у всіх 15 видах програми Спартакіади, та показав друге місце у загальному заліку команди серед інших команд місця.

Спортсменами року були названі: викладач кафедри загально хімічних дисциплін – Дубовой Олександр Володимирович; а також випускники нашого вузу – Бараннік Микола та Кузьміна Даря. Кращім футболістом 2016 року став студент групи МД-13 – Бачурин Олексій.  спортивною славою нашої команди є – Спас Станіслав  (ММ-12) і Скорик Єлизавета (ЕД-73).

Вже стало традицією на базі нашого інституту проводити змагання з шашок та шахів в рамках програми Спартакіади. В таких змаганнях призове місце отримав доцент кафедри вищої математики та комп’ютерних технології, кандидат фізико-математичних наук Баранов Юрій Станіславович.

Сподіймося, що наступна Спартакіада, яка вже в лютому 2017 року стартує у місці, стане ще більше результативною для інституту та ми повернемо собі кубок за перше командне місце, який протягом трьох років знаходився в наших стінах.

Бажаємо спортсменам успіху! А організаторам Спартакіади висловлюємо подяку за організацію таких важливих у наш час заходів.

 
 

© 2003-2018 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.
Прокрутить вверх