Команда ІХТ СНУ чемпіон міста з футзалу

11 команд підприємств, установ, організацій та навчальних закладів протягом трьох тижнів змагалися за право називатися найсильнішою командою в Чемпіонаті міста з футзалу за програмою ХVІІ міської Спартакіади.
У змаганнях взяли участь: Рубіжанський політехнічний коледж, Інститут хімічних технологій, ФО «Спартак», ФО «Бізнес», ФО «Молодість», Рубіжанський картонно-тарний комбінат, ФО «Зоря», Луганський державний медичний університет та ФО «Гвардія» (військовослужбовці 2-го патрульного батальйону в/ч 3135, які  вперше взяли участь у програмі міської Спартакіади).
Спочатку кваліфікаційні ігри визначили вісімку команд, які продовжили брати участь в групових турнірах, а невдахи кваліфікаційних матчів задовольнилися втішними іграми в нижній частині турнірної таблиці. Потім групові турніри і півфінальні матчі визначили четвірку команд, яка і визначила розстановку сил в міському футзалі сезону 2019 року.
17 лютого визначилися переможці та призери Чемпіонату міста з футзалу. У матчі за третє місце зустрілися футболісти ФО «Спартак» і Рубіжанського картонно-тарного комбінату. Більш впевнено зіграли матч футболісти «Спартака» і вибороли третє місце в турнірній таблиці, а футболісти РКТК залишилися на четвертій позиції.
У фінальному матчі зустрілися команди Інституту хімічний технологій і фізкультурного об'єднання «Зоря». Команда ІХТ ставала чемпіоном міських спартакіад - 5 разів. Дуже видовищна гра тримала в напрузі численних глядачів протягом усього ігрового часу. Результат фінального матчу на користь ІХТ. Таким чином, команда ІХТ(представники Мальцев В.М., Тетерєв М.М.) завоювала звання найсильнішої команди міської Спартакіади з футзалу (в шостий раз за 17 років проведення Спартакад) і стала першим чемпіоном 2019 року за програмою ХVІІ міської Спартакіади.
На церемонії нагородження переможцям і призерам Чемпіонату міста дипломи оргкомітету Спартакіади і пам'ятні медалі вручили головний суддя міської Спартакіади, в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Світлана Ступникова і директор КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» Анатолій Бусєнков. Кращими гравцями фінальної частини змагань в своїх командах визнані Кирило Оридорога («Спартак»), Олексій Назімов (РКТК), Сергій Бєнца («Зоря»), Михайло Трєхлеб (ІХТ). Євген Птушко («Бізнес») став найкращим бомбардиром турніру, забивши у ворота суперників 17 м'ячів.

Нижче наведені підсумки Чемпіонату міста-2019 з футзалу в залік ХVІІ Спартакіади:
І місце                                ІХТ
ІІ місце                               ФО «Зоря»
ІІІ місце                              ФО «Спартак»
ІV місце                             РКТК
V місце                               ФО «Бізнес»
VІ місце                             ФО «Молодість»
VІІ місце                            ЛДМУ
VІІІ місце                           РПК
ІХ місце                             ФО «Гвардія»
Х місце                               ФО «Юність»
ХІ місце                             ІХТ-2

Вже 23 лютого в спортивному комплексі КП «РФСК» (Південна частина міста) стартують Чемпіонати міста з баскетболу серед жіночих і чоловічих команд в залік ХVІІ Спартакіади.

© 2003-2019 Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Рубіжне)
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на iht.lg.ua.